OFERTA

XXI wiek to okres, kiedy bardzo duża grupa ludzi walczy z otyłością. Jeżeli ktoś powie, że to choroba cywilizacyjna to niewątpliwie będzie miał rację. Jednak nie powinniśmy się jej poddawać i jako Dietetyk Wrocław - Light life zapraszam do wypowiedzenie jaj wojny. Na otyłość wpływa bardzo wiele czynników. Według Dietetyk Wrocław - Light Life dwa podstawowe czynniki, które wpływają na otyłość to złe odżywianie oraz bardzo mała aktywność fizyczna. Prawda jest taka, że te dwa czynniki w zupełności wystarczą, aby w naszym organizmie odkładał się tłuszcz. Jeżeli tylko zapragniemy z tym zawalczyć to oczywiście Dietetyk Wrocław - Light life nam pomoże.

Problem z otyłością jest również taki, że po pierwsze nie wygląda ona zbyt estetycznie a po drugie jest one przyczyną licznych chorób. Nadwaga zdecydowanie jest zagrożeniem dla zdrowia. Samo to już jest wystarczającym powodem, aby zabrać się za siebie i zrzucić kilogramy.
W walce ze zbędnymi kilogramami pomoże Wam Light life, doświadczona dietetyczka. Ułożę dla was skuteczny plan odchudzania. Każdy plan Light life jest układany do indywidualnych potrzeba każdego człowieka.
Indywidualnie układane plany zdecydowanie poprawią Twoją szansę na walkę z otyłością.

O MNIE

Jestem dietetykiem z wykształcenia. Moja specjalizacja to układanie diet w chorobach przewlekłych. Posiadam również doświadczenie w układaniu diety dla osób chcących zrzucić zbędną wagę jak i dla sportowców. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy jako dietetyk!

KONTAKT Z NAMI

Light Life – Magdalena Kowalska

Kruszwicka 24/17, 53-652 Wrocław

pon- pt 8:00-20:00

Regon: 382943300

Nip: 7393809853

dietetyk@light-life.pl

511 051 045